WPIERAMY WALKĘ Z COVID-19

Inicjatywa Tattoprints powstała aby pomagać. Zysk ze sprzedanych prac artystó tatuażu przekazujemy na cele charytatywne. Akcja którą wpieramy ma charakter ogólnopolski i zebrała już ponad 23 000 000 PLN. 

link do akcji którą wspieramy:  https://www.siepomaga.pl/koronawirus

Jak akcja wygląda w praktyce? 
Na początku kupujemy printy od artystów tatuażu, którzy obecnie nie mają pracy. Jest to ich jedyny sposób na utrzymanie – sprzedaż artworku. Kupując od nich printy pomagamy im utrzymać się w tych trudnych czasach. 

Następnie prace zostają do nas wysłane. Wszystkie wystawione na stronie plakaty posiadamy fizycznie, są one ręcznie podpisane przez arytstów tatuażu co świadczy o ich oryginalności oraz unikalności.

Zakup prac jest możliwy za pomocą systemów płatniczych PayPal oraz PayU. 
Zyski ze sprzedaży zostaną przekazane na cel charytatywny wraz z końcem Kwietnia. 

siepomaga

TATTOOPRINTS jest częścią większego projektu stworzonego z myślą o artystach tatuażu. Projekt matka czyli InkSearch.co jest skupiony na łączeniu najlepszych artystów z miłośnikami szukającymi nowej dziary. Wierzymy, że tatuaż jest sztuką taką jak obrazy, rzeźby czy graffiti. W tym celu stworzyliśmy platformę, która w łatwy sposób ułatwia wyszukiwanie najlepszych tatuaży w Polsce. 

Kultura tatuażu w Polsce szybko rośnie i staje się mainstreamem wśród millenialsów. Rozwój sztuki tatuażu jest bardzo szybki, większość osób kończących dziś ASP w Polsce kieruje się tą drogą, gdyż daje im ona szansę na rozwój oraz pracę na rozwijającym się rynku. 

Zachęcamy do zobaczenia naszej strony: www.inksearch.co